Clubgegevens

Kom jij ook schaken bij DSC ?

DSC gastlid

€50

Per jaar
  • Meedoen in de interne competitie
  • Mogelijkheid om in teamverband uit te komen voor DSC
  • Lidmaatschap FSB/KNSB*
  • €25 korting voor jeugd*

DSC teamlid

€60

Per jaar
  • Meedoen in de interne competitie
  • Mogelijkheid om in teamverband uit te komen voor DSC
  • Lidmaatschap FSB/KNSB
  • €30 korting voor jeugd*

* De voorwaarden zijn terug te vinden onder de knop Contributie

Het bestuur

Voorzitter

H.J. Mylanus
Tel: 06-22177610
E-mail: voorzitter@dscdrachten.nl

Secretaris

J. Aartsma
Tel: 0512-776055
E-mail: secretaris@dscdrachten.nl

Penningmeester

---VACANT---
Tel: -
E-mail: penningmeester@dscdrachten.nl

Wedstrijdleider

H. Dokter
Tel: 06-13266339
E-mail: wedstrijdleider@dscdrachten.nl

PR Commissaris

R. van der Veen
Tel: 06-30624350
E-mail: prcommissaris@dscdrachten.nl

De functionarissen

Teamleider DSC1

A. van der Veen
Tel: 0512-845144
Tel: 06-17956855
E-mail: dsc1@dscdrachten.nl

Teamleider DSC2

J. van den Berg
Tel: 0512-383213
Tel: 06-21851878
E-mail: dsc2@dscdrachten.nl

Teamleider DSC3

J. Aartsma
Tel: 0512-776055
E-mail: dsc3@dscdrachten.nl

Teamleider DSC4

E. Eppenga
Tel: 0512-530009
E-mail: dsc4@dscdrachten.nl

Redacteur

H. Dokter
Tel: 06-13266339
E-mail: redactie@dscdrachten.nl

Webmaster

R. van der Veen
Tel: 0512-530009
E-mail: webmaster@dscdrachten.nl

Speellocatie

Iedere maandag vanaf 19:30 schaken wij in het buurtgebouw "De Schakel" te Drachten. Het complete speelrooster is terug te vinden onder het kopje documenten op deze pagina. Door op de knop "Maak route" te klikken zul je meteen doorgelinkt worden naar Google maps.
De Schakel



Vragen? Wij horen ze graag!